loading
 
  • Vyměň nebo prodej figurky v marketu

    Jseš pravý sběratel? Máš některou figurku vícekrát a chceš ji vyměnit nebo prodat? Právě k tomu slouží náš Market.

    Zaregistruj se, vytvoř nabídku a domluv se na výměně s ostatními sběrateli. Vše je jednoduché a je jen na tobě, jestli budeš chtít figurku vyměnit nebo prodat. Nové figurky poté zakoupíš na www.blindbox.cz.

     
 

Bezpečné online platby

Platba platební kartou na internetu je nejrychlejší způsob, jakým lze zaplatit za zboží a služby. Díky platební bráně ThePay můžete platit kartou vždy bez obav ze ztráty nebo zneužití citlivých dat z karty. Společnost ThePay.cz, s.r.o. byla založena roku 2011 a pod svými křídly sdružuje ty nejoblíbenější platební metody na trhu. Umístění serverů ThePay je v nejlepším data centru TTC v ČR se standardy TIER3, které zajišťuje nespočet kontrolních mechanizmů a dohled samotné ČNB nad celým systémem.


ukázka online platební brány ThePay

Transakce prostřednictvím platební brány ThePay jsou prováděny na základě licence od České národní banky a přenos dat je zabezpečen protokolem SSL (Secure Sockets Layer) a 3D Secure řešením. Díky tomu se údaje z vaší platební karty zpracovávají přímo ve vaší bance a nedostávají se tak vůbec k obchodníkovi. Tím je zaručená bezpečnost vašich peněz.